taff
25 بهمن 1401 - 17:42

بصیرت مردمی راه مقابله با توطئه دشمنان است

گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: راه مقابله با توطئه دشمنان، هوشیاری و بصیرت مردمی، جهاد تبیین و گام برداشتن در راه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی ملک شاهکوهی بعدازظهر سه‌شنبه در مراسم افتتاح اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی شمال کشور در گلستان اظهار کرد: راه مقابله با توطئه دشمنان، هوشیاری و بصیرت مردمی، جهاد تبیین و گام برداشتن در راه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: بصیرت مردم گلستان در حوادث اخیر به گونه‌ای بود که کمترین اغتشاشات را داشتیم و در این بین نباید نقش روحانیون را فراموش کرد.

وی بیان کرد: اگر چه اغتشاشات با هوشیاری مسئولان و مردم خاموش شد اما این امر به معنای دست کشیدن دشمنان از دشمنی و آسیب زدن نیست.

ملک شاهکوهی گفت: تردیدی نداریم که دشمنان و ایادی داخلی آن‌ها به دنبال طراحی برنامه و نقشه بر علیه ایران هستند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در پایان از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد و آن را نشانه عمق علاقه مردم به انقلاب و نظام دانست.

دومین اجلاس بین‌المللی وحدت اسلامی شمال کشور و همایش سراسری تقریب مذاهب اسلامی و تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب در گرگان بعدازظهر امروز (سه شنبه) آغاز به کار کرد.

در این کنگره و اجلاسیه مهمانانی از سراسر کشور بخصوص علما و روحانیون اهل تشییع و تسنن و بخصوص مفتیان و بزرگانی از کشورهای هم جوار از جمله کشور قزاقستان، قرقیزستان، روسیه و غیره حضور دارند.

این اجلاس ۲۵ و ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1038434